Profesionalų komanda, jaučianti aistrą savo darbui

Apie mus

Trumpai apie mus

„Coherent Solutions“ — viena iš Vidurio ir Rytų Europoje pirmaujančių užsakomųjų paslaugų įmonių. Joje dirba daugiau kaip 1700 technologijas išmanančių specialistų, kurie didžiuojasi 1000+ užbaigtų projektų. Stengiamės sukurti produktyvią ir patogią darbo aplinką. Mūsų specializacija — kurti aukščiausio lygio IT sprendimus Šiaurės Amerikos bei Europos rinkoms, o mūsų paslaugomis naudojasi ir pasitiki šimtai klientų. Taigi mes kuriame produktų programinę įrangą, konsultuojame dėl IT sprendimų, dirbame su duomenimis bei analitika, mašininiu mokymusi, „DevOps“, debesija ir „Salesforce“, kuriame mobiliąsias programėles ir kt.
Mūsų įmonė yra pelniusi ne vieno reitingo — „Software 500“, „Fast 50, Inc. 5000“, „Clutch Top-100“ — pripažinimą, be to, tapusi „Microsoft“, „Xamarin“ ir „Amazon“ paslaugų partnere.
Mūsų sėkmė – mūsų žmonės. Vertiname kiekvieną jų indėlio aspektą ir siekiame, kad įmonė „Coherent Solutions“ taptų karjeros augimo ir galimybių vieta.
Įmonės „Coherent Solutions“ IT centrai yra Lietuvoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Moldovoje ir Lenkijoje.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės yra tvirtas pagrindas, kuriuo grindžiamas įmonės „Coherent Solutions“ darbas.
Visų pirma vadovaudamiesi jomis, mes formuojame įmonės strategiją ir renkamės veiklos kryptį. Šios vertybės padeda mums nesuklysti, priimti reikiamus sprendimus ir pritraukti tinkamų klientų bei darbuotojų.

p
Passion for excellence / Aistra siekti tobulumo
Esame pasirengę rizikuoti ir tobulėti atlikdami užduotis ar vaidmenis, kurie yra už mūsų komforto zonos ribų. Vedami aistros mokytis naujų dalykų ir mesdami sau patiems iššūkius, mes visada ieškome naujų galimybių tobulėti.
i
Integrity and professionalism / Sąžiningumas ir profesionalumas
Mes visada elgiamės sąžiningai, dorai ir profesionaliai — be jokių kompromisų.
c
Customer focused / Orientuoti į klientą
Pasaulinio lygio paslaugas teikiame aktyviai veikdami, numatydami klientų poreikius ir valdydami jų lūkesčius, kartu sutelkę dėmesį į klientų problemas ir sėkmę.
t
Team above self / Komanda svarbiau
Esame pasirengę komandos labui paaukoti savo laiką, patogumą ir komfortą.
r
Results oriented / Orientuoti į rezultatus
Mes laikomės principo — „jokios politikos“. Mūsų darbuotojai daugiausia dėmesio skiria kurti vertei, tačiau lanksčiai taiko būdus rezultatams pasiekti. Kai tik įmanoma, nustatyti padarytai pažangai taikome kiekybinius rodiklius.
Pripažinimas ir apdovanojimai

Įmonė „Coherent Solutions“ kasmet gauna aukštus įvertinimus reitinguose „Software 500“ bei „Inc. 5000“. Taip pat mūsų įmonė yra pripažinta pirmaujančių pasaulio technologijų bendrovių partnere. Džiugu, kad galime savo darbuotojams pasiūlyti darbą su šiuolaikinėmis technologijomis įmonėje, kuria jie gali didžiuotis.

Įvertinimai

Vadovybė
Lietuva
JAV
Baltarusija
Bulgarija
Ukraina
Rumunija
Moldova
Lenkija
Lina Šiumetė
Generalinė direktorė
Igor Epshteyn
CEO ir Prezidentas
Robert Duff
COO
Maksim Belov
CTO
Dan Schneider
VP, Finansai
Mike Kittock
VP, Strateginiai klientai
Kami Holtz
VP, Verslo plėtra
Alexandre Schneerson
Generalinis direktorius
Gennadiy Cherkes
Techninis direktorius
Eugen Sinkevich
Projektų direktorius
Andrei Yurevich
Karjeros plėtros direktorius
Boyan Antonov
Generalinis direktorius
Dmytro Sennikov
Generalinis direktorius
Alina Sandru
Generalinė direktorė
Max Sandu
Generalinis direktorius
Grzegorz Piatkowski
Generalinis direktorius
Ivan Lavrinovich
General Manager Deputy/Delivery Manager
Agnieszka Baska-Jasiak
HR Manager
Prisijunkite prie mūsų komandos!