Mokymai ir kursai Susitikimai ir konferencijos

Norintiems tobulėti

Pradedantiesiems
Profesionalams
Darbuotojų vaikams

Baigę „Coherent Solutions“ mokymus, jauni profesionalai, turintys nedaug patirties ar jos visai neturintys, gali įsidarbinti mūsų įmonėje. Paprastai mokymai trunka 2—3 mėnesius, priklausomai nuo pasirinktos disciplinos. Mes ruošiame Java, .NET platformos, C++, Front-End ir Mobile programuotojus, duomenų inžinierius ir DevOps specialistus, rankinio kokybės užtikrinimo (QA manual) ir kokybės užtikrinimo automatizavimo (QA automation) specialistus, verslo analitikus ir UX dizainerius.

Pagrindinės studijų mūsų mokymo centre ypatybės:

  1. Asmeninis grafikas. Kiekvienam kursų dalyviui parengiama individuali programa. Kursai prasideda tą dieną, kai pats žmogus būna pasirengęs pradėti, taigi nereikia mėnesius laukti, kol bus suformuota grupė. Universiteto studentams leidžiama turėti sutrumpintą studijų dieną — šešias, o ne aštuonias valandas.
  2. Praktinis požiūris. Šie kursai suteikia praktinių įgūdžių ir žinių, kurie naudojami įgyvendinant mūsų įmonės projektus. Baigusieji kursus gali prisidėti prie „Coherent Solutions“ komandos.
  3. Asmeninis mokytojas-mentorius. Patyręs mokytojas dirba su kiekvienu studentu atskirai: sukuria mokymo programą, išdėsto teoriją, duoda ir peržiūri užduotis, paaiškina ir ištaiso klaidas.

Įmonės „Coherent Solutions“ kursai nėra konkursas, kuriame darbą gauna tiktai keletas iš baigusiųjų. Sėkmingai baigus kursus, įdarbinimas mūsų įmonėje būna garantuotas. Negana to, kad mūsų kursai yra nemokami — jums patiems mokėsim už mokymosi laiką.

Norėtumėte užsiregistruoti į mūsų kursus? Aplikuokite ir sėkmingai sudalyvaukite darbo pokalbyje. Jei norite sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Įmonės „Coherent Solutions“ mokymo centras skirtas ne tik pradedantiesiems. Profesinis augimas ir tobulėjimas yra raktas į IT specialistų sėkmę, tad esame sukūrę tęstinio mokymosi sistemą, kad mūsų darbuotojai galėtų derinti darbą su studijomis. Ištisus metus visiems suinteresuotiems darbuotojams mokymo centras organizuoja dešimtis paskaitų ir mokymų populiariausiomis temomis.

Kad susistemintų mūsų darbuotojų žinias ir įgūdžius, mokymo centras organizuoja visaverčius kursus, sudarytus iš teorinių ir praktinių dalių.
Jeigu darbuotojai nori praplėsti savo akiratį mokydamiesi naujos programavimo kalbos ar technologijos, mūsų mokymo centre jie gali išklausyti specialius individualius kursus.
Kiekvieno grupinio mokymo ar paskaitos vaizdo įrašai būna prieinami visiems mūsų darbuotojams.

Vasaros atostogų metu „Coherent Solutions“ mokymo centras organizuoja vasaros mokyklą savo darbuotojų vaikams. 12—16 metų paaugliai gali lankyti teorinius ir praktinius užsiėmimus apie informatikos pagrindus, programavimo kalbas ir technologijas.

Susitikimai (Meet-ups)

Nuolat organizuojame susitikimus, kad pasidalintume žiniomis ir aptartume technologines tendencijas. Bet kuris įmonės „Coherent Solutions“ darbuotojas gali paruošti pranešimą ir dalyvauti aptariant jam rūpimą temą. Kiekvienais metais vyksta kelios dešimtys susitikimų, kuriuose aptariamos įvairios temos: Back End ir Front End technologijos, duomenų bazės, populiarių programavimo kalbų naujos struktūros ir versijos, kokybės užtikrinimo automatizavimo įrankiai ir t. t.

Šalia technologinės tematikos, taip pat organizuojame susitikimus, skirtus tobulinti įvairių sričių kvalifikacijai. Mūsų darbuotojai, sukaupę didelę darbo su verslo klientais patirtį, dalijasi savo žiniomis apie sveikatos priežiūros ir finansų, naujoves, ‘dėvimų įrenginių’ ir daiktų interneto (IoT) tendencijas. Dažnai organizuojami susitikimai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama darbo daugiakultūrėje aplinkoje specifikai, bendravimui su klientais, efektyvios komandos formavimui. Pranešimų autoriai ruošiasi viešojo kalbėjimo, pranešimų ruošimo ir bendravimo su auditorija kursuose.

Atvira konferencija

Kasmet bendrovė į atvirą technologinę konferenciją surenka daugiau nei 350 dalyvių. Šiame renginyje dalinamės žiniomis, sukauptomis per 15 metų, sėkmingai kuriant programinę įrangą. Mūsų pranešimai būna pagrįsti praktine patirtimi naudojant įvairias technologijas mūsų įmonės projektuose — tiek gamybos, tiek mokslinių tyrimų ir plėtros. Be to, vyksta kūrybinės dirbtuvės tiems, kurie nori ne tik įgyti naujų žinių, bet ir iškart jas pritaikyti praktiškai.

Prisijunkite prie mūsų komandos!