Inovacijų kultūra

Kad išliktum konkurencingas, turi nuolat tobulėti.
Norime, kad mūsų darbuotojai galėtų naudoti savo kūrybiškumą, diegti naujoves ir įgyvendinti, rodos, neįmanomus dalykus — tiek tobulinant klientų IT sprendimus, tiek optimizuojant įmonės veiklą, kuriant naujus produktus arba paslaugas, arba tiesiog gerinant darbo aplinką. Tai pasiekiame puoselėdami kultūrą, skatinančią neatsilikti nuo naujausių technologijų, nuolat generuoti ir plėtoti naujas idėjas, siūlyti patobulinimus, išbandyti prototipus ir pristatyti rezultatus mūsų vadovams bei klientams.
Inovacijų kultūra – tai tokia aplinka, kurioje kiekvienas darbuotojas tiki, jog viską galima patobulinti.

Tyrimų ir plėtros sritys

Įmonė „Coherent Solutions“ labai vertina savo darbuotojus bei klientus, todėl investuoja laiką ir pinigus, kad darbo aplinka būtų palanki inovatyviems sprendimams kurti. Mūsų požiūris į mokslinius tyrimus ir plėtrą toks: naujoves reikia skatinti ir įgyvendinti įmonės projektuose, produktuose, paslaugose ir veikloje. Visam tam turime mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijas, kuriose mūsų talentingos komandos bendradarbiauja kurdamos ir testuodamos naujas technologijas bei sprendimus.

Dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis

Mūsų atliekami dirbtinio intelekto bei mašininio mokymosi tyrimai ir geroji patirtis padeda įmonėms padidinti produktyvumą ir pranašumą prieš konkurentus. Savo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijas pasitelkiame teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas kuriant dirbtinio intelekto bei mašininio mokymosi programėles.
Įmonės „Coherent Solutions“ specialistai tiria ir plėtoja įvairiausias dirbtinio intelekto bei mašininio mokymosi technologijas: vaizdo apdorojimą, kompiuterio regą, natūralios kalbos apdorojimą. Mūsų programinės įrangos inžinieriai yra patobulinę, išbandę ir ištestavę įvairius mašininio mokymosi technologinius aspektus — nuo veidų atpažinimo iki pardavimų prognozavimo.

Daugiau apie „Coherent Solutions“ dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi inovacijas.

Programavimo kalbos

Mašininio mokymosi bibliotekos

Mašininio mokymosi studija

Įmonė „Coherent Solutions“ turi „Amazon“ suteiktą Patyrusio konsultavimo partnerio statusą (angl. AWS Advanced Consulting Partner), taigi mūsų inžinieriai panaudoja ir šį pranašumą, savo tyrimų ir plėtros laboratorijose kurdami, mokydami, diegdami mašininio mokymosi modelius arba kurdami individualius sprendimus.

Daiktų internetas (IoT)

Kūrybiškai taikydama daiktų interneto inovacijas, įmonė „Coherent Solutions“ bendradarbiauja su įvairios įrangos gamintojais. Dėl savo įsitraukimo į mokslinius tyrimus galime patobulinti inžinerinius įgūdžius ir įgyti specifinių konkrečios srities žinių. Mūsų programinės įrangos inžinieriai tobulina ir pritaiko geriausią daiktų interneto patirtį, pagrįstą savo pačių atliktais moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra.

Įmonė „Coherent Solutions“ įgyvendina įvairius daiktų interneto sprendimus, skirtus: dėvimiesiems įrenginiams, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms, CNC mašinomis, nuotolinei medicinos pagalbai, išmaniesiems namams, transporto parkui valdyti ir kt.

Išsamiai apie mūsų įdiegtas daiktų interneto inovacijas.

Blockchain technologijos

Savo tyrimų ir plėtros laboratorijų dėka įmonė „Coherent Solutions“ į klientų projektus diegia blokų grandinės (angl. Blockchain) technologijas. Mūsų programinės įrangos inžinieriai skatina inovacijas, susijusias su įvairiais blokų grandine grįstais sprendimais. Tai privatūs ir viešieji blokų grandinės sprendimai, išmaniosios sutartys, blokų grandinės tinklo infrastruktūros, kriptografiniai protokolai bei algoritmai ir kt.

Mūsų programinės įrangos inžinieriai skatinami generuoti idėjas, kaip diegti blokų grandinės technologijas, atlikti vidaus tyrimus, išbandyti inovacijas ir ištestuoti jas mūsų laboratorijose.

Sužinokite daugiau apie mūsų blokų grandinės technologijų gerąją praktiką .

Privačios blokų grandinės sistemos

Viešosios blokų grandinės

Programavimo kalbos

Išplėstinė tikrovė (XR)

Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos padeda mūsų programinės įrangos inžinieriams tirti išplėstinės tikrovės (XR) technologijas ir pristatyti konkurencingas išplėstinės tikrovės programas. Įmonės „Coherent Solutions“ išplėstinės tikrovės ekspertai diegia inovacijas populiariems išplėstinės tikrovės įrenginiams: „Magic Leap“, „Microsoft HoloLens“ ir „Oculus Quest“, taip pat įvairiems „Android“ bei „iOS“ įrenginiams.

Mūsų tyrimai aprėpia medicininės reabilitacijos, taktilinių technologijų, duomenų vizualizavimo, patalpų navigacijos ir išmaniosios pagalbos inovacijas. Mes skatiname ir palaikome savo inžinierius nuo pat pradinio inovacijų proceso etapo — nuo idėjos generavimo, plėtojimo, testavimo iki diegimo ir integracijos.

Daugiau apie tai, kaip skatiname išplėstine tikrove pagrįstas naujoves.

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!