Debesijos paslaugos ir „DevOps“ praktika

„DevOps“ kaip paslauga

Įmonė „Coherent Solutions“ nuo pradinių produkto gyvavimo ciklo etapų taip pat įtraukia ir „DevOps“ paslaugas į programinės įrangos kūrimą. Dėl mūsų „DevOps“ praktikos patirties ir sprendimų galime automatizuoti klientų programinės įrangos testavimą, diegimą ir išleidimą — tuo žymiai pagerinama produkto kokybė ir sumažinamos sąnaudos.
Mūsų „DevOps“ inžinieriai gali suprojektuoti IT aplinką, sukurti išplečiamą debesijos infrastruktūrą ir automatizuoti programinės įrangos tiekimo procesą su paruoštomis automatizavimo struktūromis. Kad būtų užtikrintas saugumas ir lankstumas, jie taip pat naudoja individualizuotą scenarijų, pagrįstą populiariomis programavimo kalbomis: „Ruby“, „Python“, „PowerShell“, „Bash“, „JavaScript“ ir kt.

Debesijos infrastruktūros valdymas

Įmonės „Coherent Solutions“ komanda padeda mūsų klientams planuoti, projektuoti ir diegti debesijos sistemas, įskaitant konfigūracijos valdymo praktikas ir išleidimo procesų pritaikymą debesijos integracijai.

Mūsų „DevOps“ inžinieriai taip pat vertina infrastruktūros saugumą ir peržiūri infrastruktūros veikimą. Taip pat teikiame rekomendacijas, kaip pagerinti atsparumą ar sistemos dizainą ir išspręsti pagrindines problemas.
Mūsų darbas nesibaigia ties debesijos infrastruktūros sukūrimu. Mūsų debesijos infrastruktūros valdymo procesas taip pat apima atsarginių kopijų atkūrimo testavimą ir atkūrimo procesų stebėjimą.

Mūsų inžinierių komanda gali dirbti su pirmojo lygio technine pagalba, spręsdama sistemos operacijų problemas ir perduodama juos inžinierių komandai, kad būtų pašalinti programos defektai. Mes galime integruotis į kliento jau turimą pagalbos sistemą arba nuo nulio sukurti pagalbos procesą.

Infrastruktūra kaip kodas (IaC)

Turėdami žinių ir „DevOps“ sprendimų technologijas, galime įdiegti infrastruktūrą kaip kodą (IaC) konkrečiame projekte, kad galėtume padėti klientams sukurti stabilią reikiamos apimties aplinką. Vengdami rankinio aplinkos konfigūravimo, galime automatizuoti kiekvieną įprastą administracinę užduotį ir pagerinti sistemos našumą, užtikrinti saugų ir efektyvų pokyčių valdymą, išplečiamą virtualią infrastruktūrą ir tuo bendrai pagerinti klientų pasitenkinimą.

Stebėjimas ir perspėjimas

Mes tikime, kad raktas į nuolatinę sėkmę ir gerą sistemos būklę — anksti aptikti tendencijas, kad būtų galima išvengti problemų. Taigi visada viską stebime aktyviai, kad galėtume imtis veiksmų prieš galimą problemą. Kad būtų galima geriau suprasti programinės įrangos sistemų būklę, mūsų „DevOps“ inžinieriai įdiegia automatizuotus sistemos stebėjimo ir perspėjimo komponentus. Išanalizavę surinktus duomenis, pateikiame ne tik perspėjimus (jei aptinkama tam tikrų problemų), bet ir išsamias ataskaitas bei pasiūlymus, ką reiktų patobulinti.

Tęstinė integracija ir diegimas

Klientų programinės įrangos kūrimo projektams mūsų „DevOps“ inžinieriai kuria ir įgyvendina tęstinės integracijos (PI) ir tęstinio diegimo (CD) strategijas. Kad būtų patobulinti klientų įmonėse esantys sudarymo, integravimo ir testavimo procesai, pasirenkame tinkamas automatizavimo priemones bei technologijas ir talkiname kiekviename projekto įgyvendinimo etape.

Konfigūracija kaip kodas (CaC)

Mūsų „DevOps“ inžinierių komanda padeda projektuoti išplečiamą ir patikimą programinės įrangos IT aplinką. Taikant konfigūracijos kaip kodo (CaC) modelį, neprireikia rankiniu būdu konfigūruoti ir atnaujinti sistemos komponentų, kad būtų užtikrintas greitas, nebrangus ir nerizikingas įvykdymas.

IT infrastruktūros auditas dėl sąnaudų mažinimo

Dėl mažesnių išlaidų ir geresnių rezultatų visada naudinga prie debesijos. Laikui bėgant, o debesijos infrastruktūrai vis sudėtingėjant, su ja susijusios išlaidos gali neproporcingai išaugti.
Tokiu atveju gali padėti išsami IT infrastruktūros analizė, apimanti visų rastų klaidų ar „įspėjimo signalų“ ir siūlomų pataisymų bei atnaujinimų ataskaitą. Šio audito paslaugomis siekiame sumažinti išlaidas ir optimizuoti IT infrastruktūrą. Kad nustatytų trūkumus, nepakankamai panaudotą turtą, mūsų ekspertai atlieka išsamų klientų IT praktikos auditą ir pataria, kaip visa tai panaudojus sumažinti bendras išlaidas.

Technologinė infrastruktūra ir didelė patirtis

Platformos

Tęstinė integracija ir diegimas

Infrastruktūra kaip kodas (IaC)

Konfigūracija kaip kodas (CaC)

Stebėjimas ir perspėjimas

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!