Individualios programinės įrangos kūrimas

“Full-Stack” programinės įrangos kūrimo paslaugos

Mes sujungiame programinės įrangos inžinerijos ir konkrečios srities žinias, kad sukurtume pritaikytus skaitmeninius sprendimus — tiek ambicingiems startuoliams, tiek didelėms įmonėms.

Programinės įrangos produktų kūrimas

Įmonė „Coherent Solutions“ turi patirties teikti įvairialypes programinės įrangos produktų kūrimo paslaugas organizacijoms, kurioms trūksta vidaus plėtros išteklių. Mūsų įmonėje dirba daugybė profesionalų, todėl jie gali lengvai integruotis į klientų projekto kūrimo komandą arba prisiimti visas technologines funkcijas, atsižvelgdami į konkrečius poreikius.

Įmonių programinės įrangos kūrimas

Mes kuriame patikimus sprendimus, kurie automatizuoja mūsų klientų darbo eigą. Įmonės „Coherent Solutions“ programinės įrangos inžinieriai kuria išplečiamą, į verslą orientuotą programinę įrangą, pagrįstą kliento verslo procesų iššūkiais ir geriausia tos srities praktika.

Mūsų sukurta individuali įmonės programinė įranga kuo įvairiausia — nuo duomenų laikymo programinės įrangos ir dokumentų valdymo sistemų iki kiekvienai organizacijai būdingų verslo sprendimų, integracijų su CRM technologija, ERP ir kitų „back-office“ sistemų.

Trečiųjų šalių produktų pritaikymas

Pasitelkdama trečiųjų šalių produktus kurti išplečiamiems IT sprendimams, įmonės „Coherent Solutions“ individualios programinės įrangos kūrimo komanda padeda mūsų klientams sutaupyti laiko ir pinigų. Jei mūsų klientai pasirinko produktą iš pripažinto rinkos lyderio arba nišinį sprendimą konkretiems poreikiams, mūsų kūrėjų komanda pritaikys trečiųjų šalių programinę įrangą pagal specifinius verslo procesus ir reikalavimus. Jau daugiau nei 25+ metus pritaikome įvairias platformas ir produktus, įskaitant „MS Dynamics“, „SharePoint“, „Salesforce“ ir kt.

Senų programų perkėlimas ir atnaujinimas

Įmonė „Coherent Solutions“ supranta būtinybę neatsilikti nuo technologinių pokyčių, tad siūlo senų programų perkėlimo ir atnaujinimo paslaugas. Mes padedame savo klientams atnaujinti savo verslo IT aplinką — pertvarkyti esamą programą, perkelti duomenis į debesiją ir atnaujinti pritaikant naujausias technologijas.

Technologinė infrastruktūra ir didelė patirtis

Atsižvelgdamos į kliento poreikius, mūsų individualios programinės įrangos kūrimo komandos naudoja įvairias sistemas, bibliotekas, įrankius ir programavimo kalbas. Siekdami neatsilikti nuo technologijų evoliucijos, turime įsirengę tyrimų ir plėtros laboratorijas, kad galėtume tirti naujas technologijas ir diegti naujoves savo projektuose.

.NET

Didelės mūsų .NET kūrėjų patirties dėka mes greičiau sukuriame tinkamus aukštos kokybės programinės įrangos sprendimus. Kurdama šiuolaikinius programinės įrangos sprendimus, mūsų komanda naudoja visas „Microsoft“ technologijas, skirtas debesijai, žiniatinkliui, darbalaukiams, paskirstytosioms, išmaniosioms kliento ir mobiliosioms programoms.

Java

kurti sprendimus, veikiančius visų tipų įrenginiuose, Java yra viena populiariausių programavimo kalbų. Dėl mūsų Java kūrėjų patirties galime suprogramuoti įvairių tipų verslo programas, įskaitant darbalaukio, žiniatinklio, debesijos, mobiliuosius ir integravimo sprendimus.

C++

C++ yra viena greičiausių ir dinamiškiausių programavimo kalbų. Didelė bibliotekų, sistemų ir įrankių bazė suteikia kūrėjams daug lankstumo. Šie pranašumai leidžia mūsų C++ profesionalams kurti aukštos kokybės, nebrangius pritaikytos programinės įrangos sprendimus, skirtus kompiuterių tinklams, saugumui, virtualizavimui, atsarginės kopijos kūrimui, integruoto programavimo ir žiniatinklio paslaugoms.

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Kad patenkintume klientų poreikius, o vartotojui suteiktume puikią patirtį, mes kuriame aukščiausio lygio mobiliąsias programėles. Mūsų klientai naudojasi vietinėmis (angl. native) „iOS“ ir „Android“ programomis, taip pat „Xamarin“ ar hibridinėmis programėlėmis, kurias sukūrė „Coherent Solutions“ mobiliosios programinės įrangos inžinierių komanda.

Interneto svetainių kūrimas

Mes siūlome „full-stack” interneto svetainių kūrimo paslaugas, kad aukštos kokybės interneto sprendimai atitiktų kliento verslo iššūkius. Pasitelkę savo techninę patirtį, kuriame internetinius sprendimus su puikia vartotojo sąsaja (UI) ir UX, patikima apsauga ir pažangiomis funkcijomis.

Moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra (R&D)

Mes nuolat sekame šiuolaikinių technologijų tendencijas ir savo projektams taikome mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros naujoves. Šios naujovės apima dirbtinį intelektą (AI), mašininį mokymąsi (ML), blokų grandinę (Blockchain), daiktų internetą (IoT) ir AR / VR / MR. Leiskite mums automatizuoti klientų verslą ir padėkite jiems tapti konkurencingais.

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!