Duomenys ir jų analizė

Verslo analizės paslaugos

IT paslaugas jau daugiau kaip 25 metus teikianti įmonė „Coherent Solutions“ realizuoja įvairiausius didelio masto projektus, susijusius su didžiaisiais duomenimis.
Duomenų valdomame pasaulyje mūsų duomenų inžinerijos komanda suteikia konkurencinį pranašumą. Savo klientų verslams padedame saugiai ir patikimai laikyti duomenis, greitai ir tiksliai juos apdoroti, skaidriai ir laiku atlikti duomenų analizę bei vizualizaciją.
Ar mūsų klientams prireikia integruoti duomenis į BI sistemą, ar nuo nulio sukurti pritaikytą didžiųjų duomenų sprendimą, mes jiems padedame rasti ekonomišką variantą.

Duomenų saugyklos

Kad klientams būtų lengviau analizuoti, o verslo sprendimai būtų pagrįsti, įmonės „Coherent Solutions“ duomenų inžinieriai nestruktūruotus istorinius įvairių formatų duomenis iš daugybės šaltinių paverčia veikiančia duomenų saugykla.
Gerai išmanome duomenų bazių technologijas, esame įgiję patirties ir iš įvairių pramonės sričių, ir iš duomenų saugyklų, o tai mums padeda pateikti kokybiškus individualius sprendimus klientų duomenims valdyti ir analizuoti. Savo geriausią praktiką sujungiame su laiko patikrintu ETL apdorojimo metodu, kad konsoliduotume įmonės duomenis, pašalintume neatitikimus ir būtų gauta tiksli naujausia duomenų versija.

Duomenų integravimas ir migravimas

„Coherent Solutions“ analitikų ir duomenų inžinierių komanda įsigilina į kliento verslą ir sukuria individualią strategiją, kaip integruoti duomenis į analitinius sprendimus. Mūsų ilgametė patirtis, naudojant pažangiausias technologijas, leidžia mums teikti klientams įvairiausias duomenų integravimo paslaugas. Jeigu reikia prijungti kelis duomenų šaltinius, efektyviai apdoroti didžiuosius duomenis ar perkelti duomenis į naują laikymo technologiją, galime per trumpą laiką ir už priimtiną kainą pateikti aukštos kokybės duomenų integravimo paslaugas.

Duomenų vizualizavimas

Duomenų vizualizavimas yra neatsiejama bet kurio verslo analitikos dalis. Interaktyvios suvestinės, diagramos ir grafikai paverčia didžiuosius duomenis vertingomis įžvalgomis. Mūsų ekspertai išanalizuoja esamą ataskaitų teikimo struktūrą ir pasiūlo galimus patobulinimus arba pagal dabartinius klientų poreikius sukuria individualų duomenų vizualizavimo sprendimą. Mes sujungiame geriausią technologijų praktiką ir ekspertų žinias apie konkrečias sritis, kad pasiūlytume lanksčiausią sprendimą.

Duomenų kokybės valdymas

Jau daugiau nei 25 metus įmonė „Coherent Solutions“ teikia duomenų kokybės užtikrinimo ir valdymo paslaugas, kad apsaugotų savo klientų verslą nuo nekokybiškų duomenų keliamų rizikų. Aprėpiame įvairius duomenų kokybės valdymo procesus: duomenų patikrinimą, duomenų deduplikavimą, duomenų valymą ir įvairių rūšių duomenų perkėlimą (ERP, CRM, konkrečios verslo šakos duomenys, konkretaus departamento duomenys) ir kt.

Dedikuotos duomenų bazių kūrimo komandos

Turime didelę techninę patirtį teikiant duomenų bazių kūrimo ir priežiūros paslaugas. Kadangi jau daugiau nei 25 metus įmonė „Coherent Solutions“ specializuojasi kuriant duomenų bazes, mes teikiame platų profesionalių paslaugų spektrą, apimantį duomenų bazių projektavimą ir architektūrą, individualizuotų duomenų bazių kūrimą, duomenų bazių modernizavimą, palaikymą ir priežiūrą. Mūsų specializuotų duomenų bazių kūrimo komandos pagerina duomenų bazių kūrimo kokybę ir suteikia daugiau vertės mūsų klientų verslams.

Duomenų mokslas

Duomenų mokslo metodai yra vertingi tiek startuoliui, tiek didelei įmonei. Šie metodai suteikia gilios patirties iš tam tikrų dirbtinio intelekto sričių — kompiuterio regos, natūralios kalbos apdorojimo ar nuspėjamosios analizės. Mes taikome įvairias duomenų mokslo metodikas bei technologijas, kurios padeda mūsų klientams įgyti verslo įžvalgų, siekiant pagerinti produkto efektyvumą, personalizuoti vartotojo patirtį, numatyti vartotojo elgseną ir kt.

Technologinė infrastruktūra ir didelė patirtis

Duomenų bazių kūrimas ir valdymas

BI ir duomenų analizė

Duomenų integravimas

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!