Mobiliųjų programėlių kūrimas

Mūsų kuriami mobilieji sprendimai

Savo klientams padedame pasinaudoti sparčiais technologijų pokyčiais. Mes kuriame, integruojame ir panaudojame jų mobiliųjų programėlių ir architektūrų funkcijas, o tai gerina verslo rezultatus.

Vietinės „iOS“ programėlės

Jeigu reikia didžiausio produktyvumo ir nepriekaištingos vartotojo sąsajos, puikus pasirinkimas — vietinės (angl. native) programėlės. Kadangi turime daugiametės patirties ir gerosios praktikos, galime programuoti įvairiausias pritaikytas mobiliąsias programėles, skirtas „Apple“ gaminiams (tarp jų — išmaniesiems televizoriams, dėvimiesiems daiktams ir kt.). Griežtai paisydami bendrovės „Apple“ Žmogiškos sąsajos gairių (HIG), mūsų specialistai sukuria programėles, kurios sprendžia įvairias problemas (pvz., baterijos eikvojimas arba tinklo greitis).

“Xamarin” programėlių kūrimas

Kaip „Microsoft“ partnerė, mūsų įmonė padeda savo klientams visiškai išnaudoti galingus „Microsoft“ mobiliųjų programėlių kūrimo įrankius. Jeigu reikia programėlės tiek „Android“, tiek „iOS“ sistemai, kurti programinę įrangą „Xamarin“ pagrindu — puikus pasirinkimas.
Kad galėtume greičiau ir su mažesnėmis pastangomis kurti efektyvias, produktyvias daugiaplatformes programėles, naudojame .NET ir C#. Įgudę naudoti „Android“, „iOS“, „watchOS“ ir „tvOS“ sistemų SDK, sukuriame patogias vartotojo sąsajas, galinčias panaudoti bet kurios platformos API.

Progresyviosios žiniatinklio programėlės (PWA)

Apjungdama aukštos klasės technines funkcijas, naudojamas kuriant vietines (angl. native) programėles ir žiniatinklį, įmonės „Coherent Solutions“ komanda kuria progresyviąsias žiniatinklio programėles (PWA). Jų navigacija ir sąveika su vartotoju panašios į vietinių programėlių, todėl puikiai tinka kurti daugiaplatformėms programėlėms su vietinių programėlių funkcijomis. Pasirinkusios PWA, įmonės gauna daug privalumų, įskaitant lengvą sukūrimą ir platinimą. Atsižvelgdami į klientų poreikius, mes kuriame patikimas, greitai veikiančias ir adaptyviąją vartotojo sąsają turinčias PWA.

Komercinio lygio mobiliosios programėlės sustiprina įmonės strategiją turėti skirtingų platformų, įvairių įrenginių IT infrastruktūrą. Nuo tada, kai buvo išleista platforma „Android“, esame sukūrę įvairiausių „Android“ sprendimų — nuo tų, kurie skirti gyvenimo būdui ir laisvalaikiui, iki sudėtingų įmonėms skirtų programėlių. „Android“ programėles mes kuriame daugiau kaip dešimt metų, taigi turime įgūdžių greitai išleisti produktą į rinką ir pasirūpinti, kad jis užtikrinti jo aukšto lygio saugumą ir puikią vartotojo sąsają.

Hibridinės programėlės

Hibridinės mobiliosios programėlės puikiai tinka plačiai auditorijai, naudojančiai produktą tiek mobiliosiose, tiek žiniatinklio platformose. Dėl žiniatinklio aplinkos jas prižiūrėti yra daug lengviau, o naudojant vietines (angl. native) API galima optimizuoti ir išplėsti įrenginio funkcijas (pvz., įdiegti GPS). Taigi mes sukuriame greitas, išplečiamas hibridines programėles, padedančias įmonėms sutaupyti laiko, sumažinti programėlių kūrimo, testavimo ir palaikymo sąnaudas.

Technologijų inovacijos — daugiau naudos

Kad galėtume pasiūlyti pažangiu požiūriu pagrįstus sprendimus, mes neatsiliekame nuo naujausių technologijų tendencijų. Į mobiliąsias programėles įdiegus šiuolaikines technologijas, verslui optimizuoti atsiranda neribotų galimybių.

Papildytoji realybė (AR)

Daiktų internetas (IoT)

Dėvimieji sprendimai

Geolokacija ir navigacija patalpose

Biometrinis autentifikavimas (BA)

Dirbtinis intelektas (AI)

Mobiliosios programinės įrangos kūrimas jūsų verslo poreikiams

Įmonė „Coherent Solutions“ kuria platų pasirinktinių mobiliųjų sprendimų asortimentą B2B, B2C ir B2E sistemoms. Plataus masto individualizuotais mobiliaisiais sprendimais mes padedame klientams pasiekti savo verslo tikslus.

Programėlės įmonėms
Medicinos ir sveikatos priežiūros programėlės
Sporto
ir fitneso programėlės
Multimedijos programėlės
Mažmeninės ir
elektroninės prekybos programėlės
Daiktų internetas ir dėvimieji sprendimai
El. mokymosi programėlės
Kelionių ir rezervavimo programėlės
Vietovės programėlės

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!