Kokybės užtikrinimas

Viso ciklo programinės įrangos testavimas

Ar klientai kreipiasi į mus dėl jau turimų produktų, ar pradeda kurti produktą mūsų įmonėje — „Coherent Solutions“ kokybės užtikrinimo komanda padeda įgyti vartotojų pasitikėjimą ir pagerinti produkto kokybę. Kokybės užtikrinimo ir testavimo paslaugas teikiame jau daugiau kaip 25 metus, tad esame įgiję kompetencijos tai atlikti dideliu mastu.

Konsultacijos dėl kokybės užtikrinimo

Kokybės analizė
Galimi sprendimai
Individualus veiksmų planas
Sprendimų įgyvendinimas

Įmonė „Coherent Solutions“ gali padėti bendrovėms, kurios turi nesklandumų dėl produkto kokybės arba negali pačios sukurti aiškaus kokybės užtikrinimo proceso. Mes sėkmingai aptinkame kokybės spragas ir nustatome verslo procesų optimizavimo strategiją, kad kokybė būtų garantuota kiekvienu SDLC etapu.
Dedikuota kokybės užtikrinimo analitikų komanda įvertina mūsų kliento projekto būseną, nustato kokybės problemas ir pasiūlo galimus sprendimus, o kai jie būna patvirtinti, imasi įgyvendinti ir prižiūri procesą, kad būtų išvengta vėlesnių galimų nesklandumų.

Kokybės užtikrinimo auditas

Pradinės proceso versijos nustatymas
Kokybės spragos
Programinės įrangos patobulinimai
Komandos įvertinimas
Įrankių įvertinimas
Pažangos stebėsenos ataskaita

If our clients organize a new in-house QA department, test a new QA services provider, have quality drops in their products, exceed project timelines, or simply have no QA expertise, we can provide a QA audit.

We render complete quality assurance audit services that include a detailed analysis of QA architecture, QA process, QA team performance, and QA tools used on the client’s software development project. They get a comprehensive QA report performed by a team of experienced QA consultants who will examine their business starting from the first day of engagement.

Programinės įrangos testavimo paslaugos

Funkcionalumo testavimas

Įmonės „Coherent Solutions“ funkcionalumo testavimo komanda kruopščiai išbando mūsų klientų projektus, kad ištirtų, ar šie atitinka galutinių vartotojų lūkesčius ir kaip atitinka projekto specifikacijas. Mes siūlome kompleksines funkcionalumo testavimo paslaugas: vartotojo sąsajos testavimą, testavimą „dūmų” testu bei sistemos integravimo testavimą, priimtinumo verslui testavimą, duomenų patvirtinimo testavimą, regresijos testavimą ir kt. Atsižvelgę į projekto reikalavimus, mes atliekame tiek rankinį, tiek automatinį testavimą — ir lanksčiojo programavimo (Agile), ir nuosekliojo metodo (Waterfall) metodologijomis.

Automatizuotas testavimas

Ilgalaikiams ir didelio masto projektams automatizuotą programinės įrangos testavimą atliekame dažnai, todėl mūsų klientai per visą vystymo procesą gali nuolat mažintis kaštus ir gerinti produkto kokybę. Bendradarbiaudami su programinės įrangos kūrimo ir „DevOps“ komandomis, patyrę įmonės „Coherent Solutions“ kokybės užtikrinimo architektai peržiūri produkto SDLC, įvertina testų automatizavimo tinkamumą ir rekomenduoja, kuriame etape įdiegti automatizuotą testavimą.

Mūsų komandos automatizuoja įvairiausių tipų testus: įvairių naršyklių bei platformų testus, vartotojo sąsajos, API ir duomenų bazių testus, našumo testus, integracijos testus, taip pat „dūmų“, regresijos ir „sveiko proto“ (angl. sanity) testus. Taip pat atliekame testų scenarijų perkėlimą ir kitas testų automatizavimo veiklas.

Saugumo testavimas

Klientų duomenų apsaugos spragos įmonėms tampa itin svarbios, nes dėl saugumo pažeidimų galima prarasti klientų pasitikėjimą, taip pat gali atsirasti teisinių pasekmių. Įmonės „Coherent Solutions“ saugos kokybės užtikrinimo ekspertai kuria ir įgyvendina programinės įrangos testavimo strategiją, atitinkančią OWASP ASVS saugumo reikalavimus. Atidžiai patikriname, ar kliento programoje nėra pažeidžiamumų, ir pasirūpiname, kad ji atitiktų saugos atitikties reikalavimus dėl autentifikavimo, seansų valdymo, prieigos valdymo, apsaugos nuo kibernetinių atakų, klaidų tvarkymo, duomenų apsaugos ir kt.

Patogumo testavimas

Through automated and manual methods, Coherent Solutions’ usability Taikydama automatizuotus ir rankinius metodus, įmonės „Coherent Solutions“ specialistų komanda atlieka patogumo (angl. usability) auditą ir kompleksinius UX testus. Kad patikrintų, ar programėlės funkcijos atitinka mobiliųjų ir žiniatinklio programų standartus, mūsų inžinieriai per testavimo sesijas sukuria lanksčius testavimo scenarijus. Be to, ištestuojamas programėlės našumas skirtingomis sąlygomis, o šie testai aprėpia meniu juostas, dialogo langus, lenteles, sąrašų laukelius, žymimuosius laukelius, mygtukus ir kt. Taikydami ekspertų arba vartotojų atliekamo testavimo metodus, mūsų patyrę kokybės užtikrinimo specialistai išbando įvairius sprendimų aspektus: naršymą ir struktūrą, darbo eigą ir scenarijus, turinio prieinamumą ir kt.

Suderinamumo testavimas

Coherent Solutions’ QA experts possess deep knowledge and a significant technological base of virtual machines and real devices for full-cycle compatibility testing. An application will be 100% compatible with a wide range of operating systems, browsers, screen resolutions, databases, configurations, servers, hardware and firmware versions, and even differing internet speeds.

Prieinamumo testavimas

Kad ir kas būtų mūsų kliento vartotojai, mes padedame sukurti tinkamiausią sprendimą, prieinamą bet kokio tipo vartotojams — taip pat ir neįgaliesiems. Mūsų specialistai patikrina, ar programa atitinka pritaikymo neįgaliesiems standartus (pvz., Žiniatinklio turinio pritaikymo neįgaliesiems gaires (WCAG)). Pagal orientuotą į žmogų požiūrį pasirūpiname, kad kiekvienas vartotojas galėtų lengvai pasiekti svetainę ar programėlę, ir padedame pagerinti kiekvieno produkto prieinamumą.

Veiklos testavimas

Jau ankstyvaisiais kūrimo etapais įmonės „Coherent Solutions“ kokybės užtikrinimo komanda pradeda veiklos testavimą. Atsižvelgdami į numatomą programinės įrangos darbo krūvį, testuodami orientuojamės į šiuos esminius dalykus: greitį, atsako laiką, patikimumą, išteklių naudojimą ir išplečiamumą. Mūsų veiklos testavimo paslaugos apima apkrovos, tūrio, stabilumo, „streso“ ir išplečiamumo testavimo tipus.

Technologinė infrastruktūra ir didelė patirtis

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!