„Salesforce“

Viso ciklo „Salesforce“ paslaugos

„Salesforce“ pranašumas — tai, kad pagrindinę platformą galima išplėsti pritaikius individualią programinę įrangą. Mūsų programuotojų komanda puikiai išmano technologijas ir procesus, kurių reikia sukurti „Salesforce“ programėlėms, automatizuojančioms įvairius verslo procesus — nuo rinkodaros iki techninės pagalbos.

Konfigūruodami, pritaikydami ir kurdami individualias programėles „Salesforce CRM“ ekosistemoje ir integruodami „Salesforce“ su kitomis sistemomis, mes padedame savo klientams kurti efektyvius verslo sprendimus.

Programėlių kūrimas platformai „Salesforce“

Savo ilgametę patirtį kuriant „Salesforce“ sprendimus mūsų inžinieriai naudoja tam, kad sukurtų ir įdiegtų programėles, padėtų automatizuoti verslo procesus, patobulinti arba perkelti jau esamus sprendimus į „Salesforce“ platformą. Sujungę savo gerąją patirtį ir išmanymą, mes suteikiame profesionalią pagalbą išlaikant „Salesforce“ saugos patikrą ir paruošiant programėles platinti per „AppExchange“.

„Salesforce“ pritaikymas

Tam, kad IT sistemos būtų pritaikytos klientų verslo procesams, mes pritaikome ir modifikuojame įvairius „Salesforce“ sprendimus:

 • „Salesforce Sales Cloud“
 • „Salesforce Marketing Cloud“
 • „Salesforce Service Cloud“
 • „Salesforce Commerce Сloud“
 • „Salesforce Analytics Cloud“
 • „Salesforce Healthcare Cloud“
 • „Salesforce Einstein Analytics“

Naudodami „Salesforce Classic“ ir „Lightning Framework“, mūsų „Salesforce“ specialistai gali pritaikyti vartotojų patirtį, kad ji atitiktų verslo poreikius bei reikalavimus.

„Salesforce“ ir duomenų perkėlimas

Mūsų „Salesforce“ inžinieriai padeda klientų įmonėms perkelti duomenis tiek iš trečiųjų šalių sistemų į „Salesforce“, tiek iš vienos „Salesforce“ aplinkos į kitą. Mes taip pat pasirūpiname, kad paruošti sprendimai būtų saugiai ir greitai perkelti (vienas iš tokių atvejų — perėjimas iš MVC į „front-end“ modelį, neprarandant klientų duomenų ir nesutrikdant veiklos).

Loginio programavimo transformavimas į deklaratyviuosius įrankius

Naudojantis „Salesforce“, svarbu suprasti, kaip ji veikia. Mes galime padėti savo klientams administruoti „Salesforce“ sprendimus — tam transformuojame loginį programavimą į deklaratyviuosius įrankius, todėl darbo eigos procesai ir operacijos būna patogesni klientams.

„Salesforce“ programėlių integravimas

Savo klientams padedame integruoti „Salesforce“ ir sudėtingas trečiųjų šalių sistemas: ERP, el. prekybos sprendimus, žiniatinklio analizę ir kt. Mūsų „Salesforce“ inžinieriai puikiai moka tiek kurti individualizuotus integravimo modulius, tiek konfigūruoti esamas integravimo programėles iš „AppExchange“, kad integracija būtų ekonomiškai efektyvi, atitinkanti klientų verslo poreikius.

„Salesforce“ palaikymas ir priežiūra

Įmonės „Coherent Solutions“ programuotojų ir administratorių komanda, dirbanti su „Salesforce“, yra pasirengusi užtikrinti, kad mūsų klientų „Salesforce“ programinė įranga išliks saugi ir produktyvi. Mes teikiame nuoseklų individualų „Salesforce“ programėlių palaikymą ir priežiūrą. Keletas iš mūsų teikiamų paslaugų:

 • Duomenų administravimas
 • Sistemos aktyvumo stebėjimas
 • Saugos konfigūravimas ir trikčių šalinimas
 • Licencijų valdymas
 • Sistemos atnaujinimai

Saugumo modelio patobulinimai

Tam, kad sumažintų grėsmes saugai, mūsų inžinierių komanda sustiprina individualizuotų „Salesforce“ sprendimų saugumo modelį. Mes įdiegiame į klientų sistemas svarbiausius informacijos saugumo elementus, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos prie konfidencialių duomenų — patvirtinimo procesų konfigūravimo, saugos leidimų, bendrinimo modelio, vaidmenų hierarchijos ir kt.

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!