UX ir dizainas

UX ir UI paslaugos

Įmonės „Coherent Solutions“ vartotojų patirčių (UX) inžinieriai bei vartotojo sąsajos (UI) dizaineriai verslams padeda pagerinti vartotojų įsitraukimą į produktą ir paversti naujas idėjas apčiuopiamais pasiekimais. Vartotojų poreikius laikydamos viso programinės įrangos kūrimo projekto ašimi, mūsų UX ir UI komandos gerąją praktiką sujungia su ilgamete patirtimi, kad apibrėžtų patogų vartotojui funkcionalumą. Mūsų sukurtos intuityvios vartotojo sąsajos ne tik atitinka klientų verslo poreikius, bet ir viršija jų lūkesčius.

Tyrimai ir analizė

Kad produktas rinkoje būtų sėkmingas, labai svarbu detaliai suprasti verslą. Įmonės „Coherent Solutions“ UX inžinieriai padeda klientams nustatyti vartotojų poreikius ir elgseną, o gautus duomenis pateikia struktūrizuotai, kad būtų patogu priimti patikimus sprendimus. Pasirinktas dizainas patvirtinamas naudojant kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus: apklausas, tikslinės grupės metodą ir giluminius interviu.

UX ir patogumo auditas

Kiekvienam programinės įrangos produktui būtinos puikios vartotojo patirtis ir patogumas (angl. usability). Laikydamiesi į vartotoją orientuoto požiūrio, mes įvairiais aspektais, įskaitant UX ir patogumo auditus, įvertiname IT sprendimus. „Coherent Solutions“ UX inžinieriai kokybiškas paslaugas teikia kiekviename audito etape — nuo kliento kelionės žemėlapio sudarymo iki pasiūlymų dėl vartotojo elgesio sprendimų optimizavimo.

Idėjų generavimas ir sprendimas

Kad būtų rastas efektyvus UX dizaino sprendimas, reikia sugeneruoti kuo daugiau idėjų. Taigi tam, kad IT sprendimais padėtų klientams plėtoti savo verslus, mūsų UX komandos nuolat vykdo idėjų generavimo sesijas. Pritaikę šiuolaikines kūrybines metodikas, mūsų UX specialistai pasiūlys ir patvirtins produkto idėjas, kurios gali tapti funkcinėmis produkto savybėmis.

Vartotojo sąsajos (UI) dizainas

Mūsų prioritetas — sukurti intuityvų vartotojo sąsajos dizainą, kad prie kliento produktų būtų pritraukiama daugiau vartotojų. Tam, kad sukurtų efektyvią, patogią sąsają, atitinkančią kliento domeną bei produkto funkcionalumą, įmonė „Coherent Solutions“ sujungia vartotojo įžvalgas su savo geriausia praktika ir standartais. Mes kuriame sprendimus įvairioms skaitmeninėms aplinkoms, įskaitant interaktyvųjį ir adaptyvųjį interneto dizainą, darbalaukio, „iOS“ ir „Android“ programas.

Vartotojo testavimas

Vartotojo testavimas neatsiejamas nuo bet kurio UX ir vartotojo sąsajos projektavimo proceso. Tai padeda įmonėms patvirtinti idėjas, nustatyti patogumo problemas ir pasirūpinti, kad skaitmeninis produktas atitiktų vartotojų poreikius. „Coherent Solutions“ komanda sukuria pasirinktinius vartotojų testavimo scenarijus, atlieka bandymus su tikrais procese dalyvaujančiais vartotojais, galop išanalizuoja rezultatus ir pasiūlo patobulinimus.

Technologinė infrastruktūra

Didelė dizaino patirtis

Kadangi išmanome technologijas ir turime ilgametę patirtį, mūsų UX ir vartotojo sąsajos dizaineriai sugeba kurti įvairias vartotojo sąsajas skirtingoms verslo sritims.

Įmonių programėlės
Interneto svetainės ir elektroninės prekybos sprendima
Produkto dizainas
Mobiliosios programėlės
Duomenų vizualizavimo sprendimai
Papildytosios (AR) ir virtualiosios (VR) realybės programėlės
Sprendimai dėvimiesiems įrenginiams
Daiktų interneto (IoT) sprendimai

Dizaino mąstysenos metodas

Mūsų UX ir vartotojo sąsajos komanda dirba dizaino mąstysenos (angl. Design Thinking) metodu. Šitaip mes suprantame vartotojus, iš naujo įvardiname problemas ir kūrybiškai ieškome alternatyvių sprendimų.

Įsijausti į produkto auditoriją
Apibrėžti auditorijos problemas
Sugalvoti visus įmanomus problemų sprendimus
Prototipuoti sugeneruotas idėjas
Išbandyti savo idėjas

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!