Interneto svetainių kūrimas

Individualios interneto svetainių kūrimo paslaugos

Įmonė „Coherent Solutions“ padeda klientams sukurti bet kokio tipo įrenginiams skirtus išplečiamus žiniatinklio sprendimus arba senas sistemas pertvarkyti į modernias. Mūsų klientai džiaugiasi visišku proceso skaidrumu ir profesionaliomis komandomis, kurios pasirūpina aukščiausiu interneto sprendimų saugumu, pradedant greitais MVP ir baigiant didelio masto platformomis.

Didelio masto paskirstytos sistemos

Kad būtų galima automatizuoti įmonių poreikius, siūlome kurti patikimus interneto sprendimus. Mūsų ekspertai kuria sistemas ir programas darbo eigai organizuoti, valdyti ištekliams bei duomenims. Remdamiesi klientų reikalavimais, siekiame sukurti išplečiamus ir skaidrius sprendimus, atitinkančius jų verslo poreikius.

Individualūs el. prekybos sprendimai

Galime sukurti bet kokio sudėtingumo elektroninės prekybos internetines programas, skirtas skirtingoms apkrovoms. Tai programos, skirtos CRM, prekybos programinei įrangai, nekilnojamojo turto ar viešbučių rezervacijoms, mokėjimo ir skelbimų portalams. Mes padedame savo klientams pritaikyti vartotojo patirtį pagal savo poreikius, sutelkiant dėmesį į duomenis ir vengiant sprendimų, pagrįstų tik ankstesne veikla.

Dirbtinio intelekto integravimas į žiniatinklio programas

Dirbtinis intelektas padeda įmonėms panaudoti didelės vertės žiniatinklio programas, kurios padidina verslo produktyvumą, sumažina išlaidas ir pritraukia daugiau klientų. Mes kuriame pritaikytus, dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus, kad klientai pasiektų savo verslo tikslus. Mūsų žiniatinklio programuotojai turi patirties projektuoti ir integruoti:

  • Žiniatinklio pokalbių robotus arba paieškas balsu
  • Dirbtiniu intelektu pagrįstas didelės apkrovos svetaines
  • Dirbtinio intelekto asmeninius skaitmeninius padėjėjus
  • Dirbtiniu intelektu veikiančias internetines parduotuves
  • Nuspėjamosios analizės programinę įrangą
  • Kompiuterio regėjimą (angl. computer vision)

Progresyvinės žiniatinklio programos

Progresyvinės žiniatinklio programos (PWA) suteikia puikią vartotojo patirtį ir padeda pagerinti klientų pasitenkinimą dėl sklandaus, greito keitimosi duomenimis ir patogios vartotojo sąsajos. Naudodami platų technologijų spektrą, įskaitant „Service Worker“, „Web App Manifest“, HTTPS, programų apvalkalą, „push“ pranešimus, įmonės „Coherent Solutions“ žiniatinklio kūrėjai gali sukurti aukštos klasės PWA, pritaikytus klientų poreikiams.

Realaus laiko didžiųjų duomenų ir analizės programinė įranga

Realaus laiko analizė suteikia galingą konkurencinį pranašumą, nes įmonės gali priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. „Coherent Solutions“ komanda padeda savo klientams kurti saugias didžiųjų duomenų ir interneto analizės programas (pvz., pardavimo informacijos suvestines), kurti dirbtinį intelektą asmeninėms pirkimo rekomendacijoms ir naudoti mašininio mokymosi modelius sudėtingoms bei tikslioms prognozėms.

Skaitmeninis turto valdymo sistemos

Įmonės „Coherent Solutions“ komanda kuria plataus spektro internetines programas, skirtas valdyti klientų skaitmeniniam turtui — jį įkelti, laikyti, tvarkyti, valdyti, juo dalytis. Mes nuolat programuojame patikimas ir saugias individualizuotas DAM sistemas žiniasklaidai, reklamai ir kitoms sritims. Tai IT sistemos, skirtos:

  • Valdyti prekės ženklo turtui
  • Valdyti bibliotekos turtui
  • Valdyti gamybos turtui
  • Skaitmeninės tiekimo grandinės paslaugoms

Hibridinės mobiliosios programėlės

Hibridinės programėlės suteikia nepriekaištingą vartotojo patirtį, lankstumą ir greitą našumą. Pasirinkus hibridinę programėlę, kūrimo procesas bus spartus, taigi produktas greičiau pateks į rinką, bus taupomas laikas ir lėšos. Kompleksiškai dirbantys mūsų programinės įrangos kūrėjai puikiai moka kurti greitas, ekonomiškas ir išplečiamas hibridines programėles daugeliui domenų.

Technologinė infrastruktūra ir didelė patirtis

Mūsų komandos žinios apie šiuolaikines technologijas ir programavimo kalbas leidžia mums teikti profesionalias individualizuotų interneto svetainių kūrimo paslaugas. Šiandien mūsų sukaupta techninė patirtis apima:

„Full-Stack“ interneto svetainių kūrimas nuo - iki

Įmonė „Coherent Solutions“ vykdo visus kliento žiniatinklio kūrimo projekto procesus — nuo koncepcijos ir jos išplėtojimo iki diegimo bei priežiūros. Dėl tokio „full-stack“ metodo klientas gali visiškai perduoti savo žiniatinklio programų priežiūrą mūsų komandai.

Mūsų inžinieriai puikiai išmano naujausias „front-end“ technologijas ir tendencijas. Mes naudojame žiniatinklio struktūras „Angular“, „React“ ir „Ruby“. Laikomės griežtų rekomendacijų, kad išlaikytume kodo kokybę ir integracija vyktų sklandžiai.

Mūsų „back-end“ architektai ir programuotojai sukuria žiniatinklio programos pagrindą, kad gautų patikimus sprendimus su pažangiomis funkcijomis. Mūsų „back-end“ komandos taiko RESTful API bei mikroservisais pagrįstus metodus ir išmano debesijai sukurtas arba pritaikytas architektūras. Mes užtikriname, kad klientas gaus lanksčią ir saugią žiniatinklio programą su pažangia duomenų architektūra.

Mūsų patirtis

Jau 25 metus padedame didelėms įmonėms bei programinės įrangos tiekėjams sumažinti programinės įrangos kūrimo išlaidas, kad savo produktus ir sudėtingas programas greičiau galėtų pasiūlyti rinkai.

Gamyba

Sveikatos apsauga

Technologijos

Finansai

Mažmeninė prekyba

Žemdirbystė

Žiniasklaida, soc. tinklai

Sportas

Restoranai

Susisiekite su mumis!