Darbo pasiūlymai

Prisijunkite prie komandos

Шаг 1

Atsiųskite savo CV
Dėl bet kurios mūsų darbo vietos galite kreiptis užpildydami aplikavimo formą. Jei neradote tinkamos laisvos darbo vietos, galite atsiųsti savo CV per mūsų svetainėje esančią formą arba el. paštu job@coherentsolutions.lt. Kai atsiras laisva darbo vieta, su jumis susisieksime.

Шаг 2

Sudalyvaukite darbo pokalbyje
Pokalbis dėl darbo įmonėje „Coherent Solutions“ vyksta neformalioje aplinkoje ir trunka apie valandą ar šiek tiek ilgiau. Pokalbyje visada dalyvauja vyresnysis techninis specialistas ir skyriaus vadovas, atsakingas už galutinio sprendimo priėmimą. Po pokalbio su jumis susisieksime ir informuosime apie rezultatus.

Шаг 3

Priimkite darbo pasiūlymą
Pirmąją darbo dieną su jumis susitiks mūsų personalo skyriaus specialistas ir padės išspręsti visus naujoje darbo vietoje kylančius klausimus. Mes paruošime jūsų darbo vietą, o jūsų naujoji komanda bus pasirengusi susipažinti su jumis ir supažindinti jus su projektu.

Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus

„Coherent Solutions“ yra viena iš pirmaujančių Vidurio ir Rytų Europoje IT paslaugų įmonių. Mes — tai komanda iš daugiau kaip 1700 talentingų darbuotojų. Nuolat augame ir tobulėjame, todėl įmonei „Coherent Solutions“ reikalingi šie specialistai:

  • Programuotojai. Įmonė „Coherent Solutions“ kuria IT sprendimus Vakarų Europai ir JAV. Esame įgyvendinę daugiau nei 500 įvairių sričių projektų — nuo finansų ir sveikatos apsaugos iki turizmo ir automobilių gamybos. Kad galėtume išlaikyti ir plėsti mūsų projektų skaičių, mums reikalingi inžinieriai, turintys tvirtų programinės įrangos kūrimo, diegimo ir priežiūros įgūdžių.
  • Kokybės užtikrinimo inžinieriai. Programinės įrangos inžinieriams, turintiems bet kokios patirties, įmonė „Coherent Solutions“ siūlo daug įdomių užduočių. Rankinio kokybės užtikrinimo (angl. QA Manual) ir Kokybės užtikrinimo automatizavimo (angl. QA Automation) skyriuose galėsite pritaikyti savo žinias ir tobulinti profesinius įgūdžius. Pažadame, kad darbas jums patiks. Kreipkitės dėl darbo ir prisijunkite prie mūsų didelės apimties projektų.
  • „DevOps“ inžinieriai. Jie yra atsakingi už infrastruktūros inžineriją, testavimą, diegimą, stebėseną ir programėlių gyvavimo ciklo automatizavimą. Jei manote, kad tai jūsų svajonių darbas — nekantraujame pasikalbėti su jumis.
  • Verslo analitikai. Verslo analitikas yra tiltas tarp kliento ir įmonės. Be šio specialisto neįmanoma sėkmingai užbaigti projekto. Ar esate pasirengę atlikti ne tik standartines užduotis? „Coherent Solutions“ suteiks jums nepaprastą galimybę dirbti su pasaulinės vertės projektais.
  • UX / UI dizaineriai. Mūsų projektuose UX / UI dizainerio darbą sudaro ne tik sąsajos ir stiliaus kūrimas, bet ir statistinių duomenų analizė, vartotojų ir tikslinės auditorijos apklausos, prototipų kūrimas ir testavimas. Norite atlikti įvairias užduotis ir apgalvoti kiekvieną sąsajos ir produkto sinchroniško darbo detalę? Prisijunkite prie „Coherent Solutions“ komandos.
  • Projektų vadovai. Projekto sėkmė priklauso nuo tinkamų procesų, kuriuos valdo projektų vadovai. Kviečiame specialistus, turinčius IT projektų valdymo patirties ir mokančius kompetentingai bendrauti su žmonėmis, efektyviai valdyti komandinį darbą, analizuoti ir vertinti rizikas ir kt. Kartu padarykime savo projektus dar sėkmingesnius. Siųskite savo CV.
  • Stažuotojai. Įmonėje „Coherent Solutions“ veikia mokymų centras, kuriame patyrę instruktoriai ruošia jaunesniuosius specialistus realiems projektams. Mokymai prasideda sėkmingai sudalyvavus pokalbyje dėl darbo ir įsidarbinus. Sėkmingai baigtas mokymo kursas garantuoja tolesnį darbą mūsų įmonės projektuose.
Įvertinimai
Prisijunkite prie mūsų komandos!